SEKTÖREL UZMANLIK

SEKTÖREL UZMANLIK

Sektörel deneyim ve uzmanlığımızın kaynağı: Kaliteden ödün vermeden güvenlik anlayışı


Çetin Güvenlik olarak, güvenlik hizmeti sunarken gözettiğimiz ilk hedef; insan hakları ve hukukun üstünlüğü ilkeleri çerçevesinde hareket ederek kalite anlayışından da asla ödün vermeden güvenli ortamlar yaratmaktır. Şirketimiz güvenlik gibi hassas bir çalışma ve özen isteyen hususta hizmet verirken, temel değer ve ilkelerin her şartta muhafaza edildiği bir çalışma ortamı sağlamakla yükümlüdür.

Çetin Güvenlik, lojistik sektöründen fabrikalara, AVM'lerden hastanelere, Site ve plazalara kadar birçok sektörde güvenlik hizmeti sunmaktadır. Farklı sektörlerde ve geniş bir yelpazede yer alan müşterilerimizle gelişmiş hizmet bilgi ve kalitesiyle her bir müşterimizin özel ihtiyaçlarını anlayabiliyor, onlara özel güvenlik hizmeti sunabiliyoruz.

Güvenlik şirketimiz sektöründe yüksek kalitede hizmet verme kapasitesine sahip olup, hizmet verdiği sektörün kendine özgü ihtiyaçlarında uzmanlaşarak özel olarak dizayn edilmiş hizmet standardı sunmaktadır..

Bina ve sanayi tesisleri, deniz ve hava limanı güvenliği

Şirketimiz; kamu, ulusal ve uluslar arası bir çok sanayi kuruluşu ile bina ve tesislerin, güvenlik ihtiyaçlarını 20 yıllık bilgi birikimini arkasına alarak yüksek kalite standartlarında karşılamaktadır. Yine ülkemizin en büyük gümrüklü alanına sahip konteynır limanında verdiği güvenlik hizmetinin yanı sıra, bir çok hava ve deniz limanına hizmet verme tecrübe ve kapasitesine sahiptir.

Yurt içi ve Yurt dışı Hava limanlarında, 10 yılı aşan bir deneyim ile, Türkiye'nin en büyük havalimanında hizmet sunumunun yanında yurt dışında da uluslar arası havalimanlarında büyük bir tecrübeye sahip olduğu gibi, VİP ve İnad Yolcu refakati ile havalimanları risk analizi hizmet sunumu gerçekleştirilmektedir.

Bizimle irtibata geçin! 444 87 99